Garanti Belgesi


Garanti Belgesi: İmalatçı – üretici veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri ve /veya ithal ettikleri mallar için düzenlenen ve malın garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızalarının en az iki yıl süreyle veya özelliği nedeniyle belirlendiği ölçü birimi içerisinde, ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmesinin, tamirinin, bedel iadesinin veya bedel indiriminin taahhüt edildiğini ve satıcı ile tüketicinin yükümlülüklerini gösteren belgeyi satış esnasında size teslim etmekteyiz.

Bu belge ile ürün karnesi tutulmakta ve iki yıl boyunca arıza durumunda ücretsiz bakım onarım veya gerekirse değiştirme yapılmaktadır.

Merkez binamızda verilen bütün ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır.

Garanti süresi içerisindeki ürünleriniz Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine serino su yeterli olup garanti kapsamı içerisinde prosedürüne uygun olarak ücretsiz hizmet verilmektedir.

MAKSER ithal ettiği parasayma makinaları için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini MAKSER tarafından kurulmuş bulunan tesisleri içerisinde gerçekleştirir.

Firmamız Bankers, Jinli ve Yinli para sayma makinaları ve Evrak imha makinalarının Türkiye mümessillidir. Makser Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti gerek uzman satış kadrosu, gerekse konusunda 27 Yıldır tecrübeli teknik servisimiz ile piyasanın en etkin ve belirleyici firması konumundadır.

Deneyimlerini her zaman müşterileri ile paylaşan firmamız, ülkemizin büyük kuruluşları ile sürekli çalışmaktadır. Sizleri de seçkin müşterilerimiz arasında görmek hedefimizdir. İnternet ortamında artık sizlere daha yakın olduğumuzu düşünüyoruz.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Ömer UZUNER

Firma Yetkilisi

Seyfettin AYDIN

Firma Yetkilisi

27 Yılı aşkın süredir Para Sayma Makineleri ithalatı ve satışı yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İletişim

Makser Para Sayma Makineleri


Hizmette 27 Yıl

27 Yıldır Türkiye'de para sayma makineleri ve evrak imha makinelerinin ithalatını, pazarlamasını yapan ve teknik servis hizmetlerini veren profesyonel bir firmayız.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

MAKSER, Uzman teknik kadrosu, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle sektörde saygın, güvenilir bir konum elde etmiştir. Bu sayede sektördeki pazar payımızı her geçen gün büyüterek kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız.

Servis ve Garanti

Merkez binamızda verilen ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine seri nosu yeterlidir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Makineler

Zamanınız değerlidir. Zaman sizi değil siz zamanı yönetin. İhtiyaçınıza uygun bir para sayma makinesını seçerek hayatınızı kolaylaştırın.