Kısaca Biz


Makser Kurumsal Bünyemize bağlı şirketlerin ilki 1992 senesinde kurulmuştur. 27 Yıldır Türkiye 'de Para Sayma makinaları ve Evrak imha makinalarının ithalatını, pazarlamasını yapan ve teknik servis hizmetleri veren profesyonel bir firmayız. Ülkemizin seçkin kuruluş ve firmaları referans listelerimizin içindedir. Gerek satış sırasında gerekse satış sonrası teknik servis ve periyodik bakımları ile bu sektörde işini en bilimsel ve en çağdaş yöntemlerle yürütmektedir.

Firmamız 27 Yılın, 5 yılını Yıldırım Elektronik Ltd. Şti. olarak isimle Son 5 yıldır da Makser Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti isimle profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Merkez binamızda verilen bütün ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine serino su yeterli olup hizmet verilmektedir.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Ömer UZUNER

Firma Yetkilisi

Seyfettin AYDIN

Firma Yetkilisi

27 Yılı aşkın süredir Para Sayma Makineleri ithalatı ve satışı yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İletişim

Korsan Firmalarla Karıştırmayınız


27 Yıldır sizlerleyiz.

Hızlı Servis ve Garanti Takibi

İşinde Uzman Kadro

Kaliteli Ürünler

Makser Para Sayma Makineleri


Hizmette 27 Yıl

27 Yıldır Türkiye'de para sayma makineleri ve evrak imha makinelerinin ithalatını, pazarlamasını yapan ve teknik servis hizmetlerini veren profesyonel bir firmayız.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

MAKSER, Uzman teknik kadrosu, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle sektörde saygın, güvenilir bir konum elde etmiştir. Bu sayede sektördeki pazar payımızı her geçen gün büyüterek kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız.

Servis ve Garanti

Merkez binamızda verilen ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine seri nosu yeterlidir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Makineler

Zamanınız değerlidir. Zaman sizi değil siz zamanı yönetin. İhtiyaçınıza uygun bir para sayma makinesını seçerek hayatınızı kolaylaştırın.